HVB

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jeroen Haffmans
Aanvoerder Clemens Bloemen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Heesch H30-1 Hopbel H30-2 10:45
Oedenrode H30-2 Bommelerwaard H30-1 12:30
Oss H30-2 Uden H30-1 15:05

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Uden H30-1 10 24 7 3 0
2 Oss H30-2 9 17 5 2 2
3 Bommelerwaard H30-1 9 17 5 2 2
4 Hopbel H30-2 9 14 4 2 3
5 Dommel H30-2 9 11 3 2 4
6 Heesch H30-1 9 4 1 1 7
7 Oedenrode H30-2 9 2 0 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 mrt Hockey Club Uden H30-1 10:30 uit
24 mrt SMHC De Hopbel H30-2 13:00 thuis - Veld 1
7 apr MHC Bommelerwaard H30-1 13:00 thuis - Veld 2
14 apr Mixed Hockey Club Heesch H30-1 10:45 uit
21 apr Oss H30-2 14:30 thuis - Veld 1
26 mei Sint Oedenrode H30-2 10:30 uit
9 jun Hockey Club Uden H30-1 12:30 thuis - Veld 2
16 jun SMHC De Hopbel H30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Uden H30-1 Oedenrode H30-2 (6-2)scheduled
Oss H30-2 Heesch H30-1 (5-1)scheduled
Dommel H30-2 Bommelerwaard H30-1 (2-3)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Oedenrode H30-2 Oss H30-2 (1-5)scheduled
Heesch H30-1 Dommel H30-2 (2-3)final
Hopbel H30-2 Uden H30-1 (2-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Uden H30-1 Bommelerwaard H30-1 (4-0)final
Hopbel H30-2 Oedenrode H30-2 (3-0)scheduled
Dommel H30-2 Oss H30-2 (2-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Heesch H30-1 Uden H30-1 (1-1)final
Bommelerwaard H30-1 Hopbel H30-2 (2-4)final
Oedenrode H30-2 Dommel H30-2 (2-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Uden H30-1 Oss H30-2 (3-0)final
Bommelerwaard H30-1 Oedenrode H30-2 (6-0)scheduled
Hopbel H30-2 Heesch H30-1 (6-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Heesch H30-1 Bommelerwaard H30-1 (1-2)final
Oss H30-2 Hopbel H30-2 (0-3)final
Dommel H30-2 Uden H30-1 (3-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Bommelerwaard H30-1 Oss H30-2 (3-3)final
Hopbel H30-2 Dommel H30-2 (2-2)final
Oedenrode H30-2 Heesch H30-1 (0-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Heesch H30-1 Oss H30-2 (1-4)final
Oedenrode H30-2 Uden H30-1 (1-4)final
Bommelerwaard H30-1 Dommel H30-2 (2-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Uden H30-1 Hopbel H30-2 (2-1)final
Dommel H30-2 Heesch H30-1 (3-2)final
Oss H30-2 Oedenrode H30-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Oedenrode H30-2 Hopbel H30-2 (1-1)final
Bommelerwaard H30-1 Uden H30-1 (0-0)final
Oss H30-2 Dommel H30-2 (3-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Uden H30-1 Heesch H30-1 (3-0)final
Hopbel H30-2 Bommelerwaard H30-1 (0-1)final
Dommel H30-2 Oedenrode H30-2 (4-0)scheduled