H2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Paul van der Wielen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Heesch H1 Oss H4 12:45
Geel-Zwart H4 Den Bosch H12 12:45
Liempde H2-O Dommel H2-O 13:25
Oedenrode H4 Boxmeer H2-O 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oss H4 11 33 11 0 0
2 Oedenrode H4 11 22 7 1 3
3 Geel-Zwart H4 11 19 6 1 4
4 Boxmeer H2-O 11 17 5 2 4
5 Heesch H1 11 13 4 1 6
6 Dommel H2-O 11 13 4 1 6
7 Liempde H2-O 11 9 4 0 7
8 Den Bosch H12 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt Liempde H2-O 13:25 uit
17 mrt Mixed Hockey Club Heesch H1 12:15 thuis - Veld 2
24 mrt Sint Oedenrode H4 12:30 uit
7 apr V.M.H.C. Geel-Zwart H4 12:45 uit
14 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H12 12:30 thuis - Veld 1
21 apr MHC Boxmeer H2-O 12:30 uit
26 mei Oss H4 12:30 thuis - Veld 2
2 jun Liempde H2-O 12:45 thuis - Veld 1
9 jun Mixed Hockey Club Heesch H1 14:45 uit
16 jun Sint Oedenrode H4 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Den Bosch H12 Oss H4 (1-8)final
Geel-Zwart H4 Dommel H2-O (3-2)final
Boxmeer H2-O Liempde H2-O (2-1)scheduled
Oedenrode H4 Heesch H1 (0-1)scheduled
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Heesch H1 Geel-Zwart H4 (0-4)final
Dommel H2-O Den Bosch H12 (6-4)final
Oss H4 Boxmeer H2-O (8-0)scheduled
Liempde H2-O Oedenrode H4 (2-4)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Boxmeer H2-O Dommel H2-O (7-0)scheduled
Geel-Zwart H4 Oedenrode H4 (0-7)scheduled
Den Bosch H12 Heesch H1 (0-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Oedenrode H4 Den Bosch H12 (3-0)scheduled
Liempde H2-O Geel-Zwart H4 (1-2)final
Dommel H2-O Oss H4 (3-5)final
Heesch H1 Boxmeer H2-O (2-3)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Boxmeer H2-O Oedenrode H4 (1-2)scheduled
Oss H4 Heesch H1 (4-0)scheduled
Den Bosch H12 Geel-Zwart H4 (3-4)final
Dommel H2-O Liempde H2-O (0-5)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Oss H4 Liempde H2-O (7-0)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oedenrode H4 Oss H4 (1-2)scheduled
Geel-Zwart H4 Boxmeer H2-O (3-0)scheduled
Heesch H1 Dommel H2-O (3-1)final
Den Bosch H12 Liempde H2-O (2-4)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Oss H4 Geel-Zwart H4 (3-2)final
Boxmeer H2-O Den Bosch H12 (2-1)scheduled
Dommel H2-O Oedenrode H4 (4-3)scheduled
Liempde H2-O Heesch H1 (4-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Liempde H2-O Boxmeer H2-O (0-8)scheduled
Oss H4 Den Bosch H12 (10-3)final
Heesch H1 Oedenrode H4 (3-7)scheduled
Dommel H2-O Geel-Zwart H4 (2-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Oedenrode H4 Liempde H2-O (4-1)scheduled
Boxmeer H2-O Oss H4 (0-4)scheduled
Den Bosch H12 Dommel H2-O (1-2)final
Geel-Zwart H4 Heesch H1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Heesch H1 Den Bosch H12 (1-0)final
Liempde H2-O Oss H4 (1-5)scheduled
Dommel H2-O Boxmeer H2-O (1-1)scheduled
Oedenrode H4 Geel-Zwart H4 (3-3)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Boxmeer H2-O Heesch H1 (2-2)scheduled
Den Bosch H12 Oedenrode H4 (0-6)scheduled
Oss H4 Dommel H2-O (5-1)final
Geel-Zwart H4 Liempde H2-O (0-3)final