D2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Lloyd Hendry
Trainer Isa van de Vrande
Aanvoerder Sanne Vromans

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hilvarenbeek D2-O Den Bosch D6 10:30
Best D3 Uden D2-O 11:00
Eindhoven D4 Hopbel D4 12:30
Were Di D6 Boekel D2-O 14:30
Den Bosch D8 Eindhoven D5 15:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Den Bosch D8 11 31 10 1 0
2 Were Di D6 11 25 8 1 2
3 Hilvarenbeek D2-O 11 20 6 2 3
4 Dommel D1 11 19 6 1 4
5 Den Bosch D6 11 18 6 0 5
6 Boekel D2-O 11 15 4 3 4
7 Best D3 11 13 4 1 6
8 Uden D2-O 10 11 3 2 5
9 Hopbel D4 11 8 2 2 7
10 Eindhoven D4 11 8 2 2 7
11 Eindhoven D5 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Hilvarenbeek D2-O Eindhoven D5 (5-2)final
Best D3 Boekel D2-O (2-3)final
Den Bosch D8 Dommel D1 (5-3)final
Eindhoven D4 Den Bosch D6 (5-2)final
Were Di D6 Hopbel D4 (1-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Den Bosch D6 Hilvarenbeek D2-O (3-4)final
Uden D2-O Best D3 (1-2)final
Eindhoven D5 Den Bosch D8 (0-2)final
Hopbel D4 Eindhoven D4 (1-2)final
Boekel D2-O Were Di D6 (4-8)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Were Di D6 Uden D2-O (3-2)final
Hilvarenbeek D2-O Hopbel D4 (2-0)final
Best D3 Dommel D1 (1-2)final
Eindhoven D4 Boekel D2-O (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Den Bosch D8 Best D3 (6-0)final
Boekel D2-O Hilvarenbeek D2-O (5-5)final
Uden D2-O Eindhoven D4 (4-3)final
Hopbel D4 Den Bosch D6 (2-1)final
Dommel D1 Were Di D6 (3-5)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Hilvarenbeek D2-O Uden D2-O (4-1)final
Hopbel D4 Eindhoven D5 (0-1)final
Were Di D6 Den Bosch D8 (0-3)final
Eindhoven D4 Dommel D1 (2-2)final
Den Bosch D6 Boekel D2-O (7-3)final
DONDERDAG 5 OKTOBER 2023
Eindhoven D5 Best D3 (0-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Boekel D2-O Hopbel D4 (2-2)final
Uden D2-O Den Bosch D6 (0-5)final
Dommel D1 Hilvarenbeek D2-O (5-2)final
Den Bosch D8 Eindhoven D4 (5-1)final
DINSDAG 10 OKTOBER 2023
Den Bosch D6 Eindhoven D5 (3-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Were Di D6 Best D3 (5-0)final
Hilvarenbeek D2-O Den Bosch D8 (0-5)final
Hopbel D4 Uden D2-O (1-2)final
Den Bosch D6 Dommel D1 (2-0)final
Boekel D2-O Eindhoven D5 (5-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Best D3 Eindhoven D4 (4-0)final
Uden D2-O Boekel D2-O (2-2)final
Eindhoven D5 Were Di D6 (1-9)final
Den Bosch D8 Den Bosch D6 (4-0)final
Dommel D1 Hopbel D4 (2-1)final
DINSDAG 7 NOVEMBER 2023
Hopbel D4 Den Bosch D8 (0-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Boekel D2-O Dommel D1 (2-5)final
Uden D2-O Eindhoven D5 (1-0)final
Hilvarenbeek D2-O Best D3 (2-2)final
Eindhoven D4 Were Di D6 (1-5)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Best D3 Den Bosch D6 (2-3)final
Were Di D6 Hilvarenbeek D2-O (4-3)final
Den Bosch D8 Boekel D2-O (5-3)final
Dommel D1 Uden D2-O (3-0)final
Eindhoven D4 Eindhoven D5 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Hilvarenbeek D2-O Eindhoven D4 (5-2)final
Hopbel D4 Best D3 (0-1)final
Eindhoven D5 Dommel D1 (1-5)final
Uden D2-O Den Bosch D8 (0-0)scheduled
Den Bosch D6 Were Di D6 (2-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Boekel D2-O Best D3 (5-4)final
Eindhoven D5 Hilvarenbeek D2-O (3-5)final
Dommel D1 Den Bosch D8 (2-6)final
Hopbel D4 Were Di D6 (2-0)final
Den Bosch D6 Eindhoven D4 (2-1)final