D2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Coen Bood
Trainer Joep Ogier
Coach Martijn Lincklaen Arriens
Aanvoerder Merle Lincklaen Arriens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Liempde D2 Boekel D3 0:00
Oss D7 Dommel D2 0:00
Oedenrode D4 Oedenrode D3 0:00
HDL D1 Oss D6 10:30
Boxmeer D4 Geel-Zwart D4 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Dommel D2 9 27 9 0 0
2 Oss D7 9 17 5 2 2
3 HDL D1 9 15 5 0 4
4 Geel-Zwart D4 9 15 4 3 2
5 Boekel D3 9 13 4 1 4
6 Boxmeer D4 9 13 4 1 4
7 Liempde D2 9 10 2 4 3
8 Oss D6 9 7 2 1 6
9 Oedenrode D4 9 5 1 2 6
10 Oedenrode D3 9 4 0 4 5
11 Vlijmen D2-O 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt Oss D7 n.n.b uit
19 mrt Sint Oedenrode D3 n.n.b thuis
26 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart D4 n.n.b uit
2 apr Oss D6 n.n.b thuis
16 apr HC Boekel D3 n.n.b uit
23 apr HC Grave D2 n.n.b thuis
14 mei Liempde D2 n.n.b uit
21 mei mixed hockeyclub HDL D1 n.n.b thuis
4 jun MHC Boxmeer D4 n.n.b uit
11 jun Sint Oedenrode D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Boekel D3 Liempde D2 (5-2)final
Oss D6 HDL D1 (2-9)scheduled
Dommel D2 Oss D7 (8-1)final
Geel-Zwart D4 Boxmeer D4 (4-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
HDL D1 Boekel D3 (5-2)final
Oedenrode D4 Geel-Zwart D4 (1-2)final
Boxmeer D4 Oss D6 (7-1)final
Oss D7 Oedenrode D3 (5-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Boekel D3 Boxmeer D4 (8-2)final
Oedenrode D3 Dommel D2 (1-7)scheduled
Geel-Zwart D4 Oss D7 (1-0)final
Oss D6 Oedenrode D4 (2-0)scheduled
Grave D2 HDL D1 (1-6)final
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Oedenrode D3 Oedenrode D4 (0-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Oedenrode D4 Boekel D3 (1-0)final
HDL D1 Liempde D2 (4-0)final
Oss D7 Oss D6 (3-0)final
Dommel D2 Geel-Zwart D4 (6-2)final
Boxmeer D4 Grave D2 (4-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Oss D6 Dommel D2 (0-5)final
Boekel D3 Oss D7 (2-3)scheduled
Geel-Zwart D4 Oedenrode D3 (1-1)final
Liempde D2 Boxmeer D4 (2-1)scheduled
Grave D2 Oedenrode D4 (3-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Oss D7 Grave D2 (8-0)final
Oedenrode D4 Liempde D2 (2-2)final
Oedenrode D3 Oss D6 (1-1)final
Boxmeer D4 HDL D1 (2-1)final
Dommel D2 Boekel D3 (6-1)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Liempde D2 Grave D2 (3-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Boekel D3 Oedenrode D3 (8-2)final
HDL D1 Oedenrode D4 (5-1)final
Oss D6 Geel-Zwart D4 (9-1)scheduled
Grave D2 Dommel D2 (0-10)final
Liempde D2 Oss D7 (0-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Oss D7 HDL D1 (4-1)final
Oedenrode D3 Grave D2 (4-2)final
Dommel D2 Liempde D2 (8-0)final
Oedenrode D4 Boxmeer D4 (1-2)scheduled
Geel-Zwart D4 Boekel D3 (4-4)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Grave D2 Geel-Zwart D4 (2-4)final
Boekel D3 Oss D6 (7-1)scheduled
HDL D1 Dommel D2 (2-5)scheduled
Boxmeer D4 Oss D7 (2-2)final
DONDERDAG 17 NOVEMBER 2022
Liempde D2 Oedenrode D3 (1-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Oedenrode D3 HDL D1 (3-4)scheduled
Oss D7 Oedenrode D4 (2-1)scheduled
Dommel D2 Boxmeer D4 (10-1)final
Geel-Zwart D4 Liempde D2 (1-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
HDL D1 Geel-Zwart D4 (1-4)final
Boxmeer D4 Oedenrode D3 (3-1)final
Grave D2 Boekel D3 (2-7)scheduled
Liempde D2 Oss D6 (6-1)scheduled
Oedenrode D4 Dommel D2 (0-4)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Oss D6 Grave D2 (6-0)final