Heren Veteranen B

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jeroen Haffmans
Aanvoerder Clemens Bloemen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Heesch H30-2 Drunen H30-2 9:15
Son H30-2 Oedenrode H30-2 10:30
Dommel H30-2 Tilburg H30-3 12:00
Vlijmen H30-1 Oirschot H30-2 12:30
Oranje-Rood H30-5 Cranendonck H30-1 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tilburg H30-3 19 49 16 1 2
2 Dommel H30-2 19 43 14 1 4
3 Peel en Maas H30-1 20 36 12 0 8
4 Oedenrode H30-2 19 29 8 5 6
5 Heesch H30-2 19 27 8 3 8
6 Drunen H30-2 19 26 8 2 9
7 Oirschot H30-2 19 25 8 4 7
8 Son H30-2 19 18 5 3 11
9 Vlijmen H30-1 19 16 4 4 11
10 Oranje-Rood H30-5 19 15 4 3 12
11 Cranendonck H30-1 19 14 4 2 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 jun HC Tilburg H30-3 12:00 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Heesch H30-2 Cranendonck H30-1 (3-1)final
Son H30-2 Tilburg H30-3 (3-3)scheduled
Oranje-Rood H30-5 Oedenrode H30-2 (3-6)scheduled
Dommel H30-2 Peel en Maas H30-1 (4-3)scheduled
Vlijmen H30-1 Drunen H30-2 (2-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Peel en Maas H30-1 Son H30-2 (7-2)final
Cranendonck H30-1 Vlijmen H30-1 (1-1)final
Drunen H30-2 Oirschot H30-2 (2-2)final
Oedenrode H30-2 Heesch H30-2 (1-2)scheduled
Tilburg H30-3 Oranje-Rood H30-5 (6-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Heesch H30-2 Tilburg H30-3 (3-1)final
Oranje-Rood H30-5 Peel en Maas H30-1 (6-3)final
Son H30-2 Dommel H30-2 (0-6)scheduled
Oirschot H30-2 Cranendonck H30-1 (5-2)scheduled
Vlijmen H30-1 Oedenrode H30-2 (2-4)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Peel en Maas H30-1 Heesch H30-2 (4-1)final
Cranendonck H30-1 Drunen H30-2 (1-2)final
Tilburg H30-3 Vlijmen H30-1 (4-1)final
Oedenrode H30-2 Oirschot H30-2 (2-2)scheduled
Dommel H30-2 Oranje-Rood H30-5 (4-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Heesch H30-2 Dommel H30-2 (2-2)final
Oranje-Rood H30-5 Son H30-2 (1-0)final
Drunen H30-2 Oedenrode H30-2 (0-1)scheduled
Vlijmen H30-1 Peel en Maas H30-1 (2-3)final
Oirschot H30-2 Tilburg H30-3 (0-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Peel en Maas H30-1 Oirschot H30-2 (7-0)final
Son H30-2 Heesch H30-2 (2-2)final
Tilburg H30-3 Drunen H30-2 (4-0)scheduled
Oedenrode H30-2 Cranendonck H30-1 (3-0)final
Dommel H30-2 Vlijmen H30-1 (3-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Heesch H30-2 Oranje-Rood H30-5 (4-1)final
Cranendonck H30-1 Tilburg H30-3 (0-3)final
Drunen H30-2 Peel en Maas H30-1 (8-0)scheduled
Oirschot H30-2 Dommel H30-2 (4-1)final
Vlijmen H30-1 Son H30-2 (4-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Peel en Maas H30-1 Cranendonck H30-1 (9-2)final
Son H30-2 Oirschot H30-2 (1-0)final
Dommel H30-2 Drunen H30-2 (4-1)final
Tilburg H30-3 Oedenrode H30-2 (3-2)scheduled
Oranje-Rood H30-5 Vlijmen H30-1 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Oirschot H30-2 Oranje-Rood H30-5 (5-1)scheduled
Vlijmen H30-1 Heesch H30-2 (4-1)final
Cranendonck H30-1 Dommel H30-2 (2-3)final
Drunen H30-2 Son H30-2 (1-2)scheduled
Oedenrode H30-2 Peel en Maas H30-1 (3-2)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Peel en Maas H30-1 Tilburg H30-3 (2-4)final
Son H30-2 Cranendonck H30-1 (3-1)final
Dommel H30-2 Oedenrode H30-2 (6-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Cranendonck H30-1 Oranje-Rood H30-5 (5-1)final
Drunen H30-2 Heesch H30-2 (1-3)scheduled
Oedenrode H30-2 Son H30-2 (4-1)scheduled
Oirschot H30-2 Vlijmen H30-1 (0-0)scheduled
Tilburg H30-3 Dommel H30-2 (1-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Heesch H30-2 Oirschot H30-2 (0-5)final
Oranje-Rood H30-5 Drunen H30-2 (1-4)final
ZONDAG 5 MAART 2023
Cranendonck H30-1 Heesch H30-2 (5-2)final
Tilburg H30-3 Son H30-2 (4-3)final
Oedenrode H30-2 Oranje-Rood H30-5 (2-2)final
Drunen H30-2 Vlijmen H30-1 (2-0)final
ZONDAG 12 MAART 2023
Son H30-2 Peel en Maas H30-1 (0-5)final
Vlijmen H30-1 Cranendonck H30-1 (1-0)final
Oirschot H30-2 Drunen H30-2 (0-6)final
Oranje-Rood H30-5 Tilburg H30-3 (0-1)scheduled
ZONDAG 19 MAART 2023
Peel en Maas H30-1 Oranje-Rood H30-5 (2-0)final
Cranendonck H30-1 Oirschot H30-2 (2-3)final
Oedenrode H30-2 Vlijmen H30-1 (2-2)final
Tilburg H30-3 Heesch H30-2 (3-1)final
Dommel H30-2 Son H30-2 (3-0)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Heesch H30-2 Peel en Maas H30-1 (3-2)final
Oranje-Rood H30-5 Dommel H30-2 (1-5)final
Oirschot H30-2 Oedenrode H30-2 (1-3)final
Vlijmen H30-1 Tilburg H30-3 (1-3)final
Drunen H30-2 Cranendonck H30-1 (3-0)final
DONDERDAG 30 MAART 2023
Heesch H30-2 Oedenrode H30-2 (5-1)final
ZONDAG 2 APRIL 2023
Peel en Maas H30-1 Vlijmen H30-1 (4-2)final
Dommel H30-2 Heesch H30-2 (3-1)final
Son H30-2 Oranje-Rood H30-5 (1-4)final
Oedenrode H30-2 Drunen H30-2 (2-2)final
Tilburg H30-3 Oirschot H30-2 (2-1)final
ZONDAG 16 APRIL 2023
Heesch H30-2 Son H30-2 (0-3)final
Cranendonck H30-1 Oedenrode H30-2 (1-1)scheduled
Oirschot H30-2 Peel en Maas H30-1 (5-4)final
Drunen H30-2 Tilburg H30-3 (0-2)final
Vlijmen H30-1 Dommel H30-2 (1-4)final
VRIJDAG 21 APRIL 2023
Peel en Maas H30-1 Dommel H30-2 (1-0)final
ZONDAG 23 APRIL 2023
Peel en Maas H30-1 Drunen H30-2 (3-2)final
Son H30-2 Vlijmen H30-1 (0-0)final
Dommel H30-2 Oirschot H30-2 (11-0)scheduled
ZONDAG 7 MEI 2023
Tilburg H30-3 Cranendonck H30-1 (1-0)final
Oranje-Rood H30-5 Heesch H30-2 (2-2)final
ZONDAG 14 MEI 2023
Cranendonck H30-1 Peel en Maas H30-1 (3-2)final
Drunen H30-2 Dommel H30-2 (1-2)final
Vlijmen H30-1 Oranje-Rood H30-5 (4-3)final
Oedenrode H30-2 Tilburg H30-3 (1-5)final
Oirschot H30-2 Son H30-2 (2-0)final
ZONDAG 21 MEI 2023
Heesch H30-2 Vlijmen H30-1 (3-0)scheduled
Peel en Maas H30-1 Oedenrode H30-2 (4-3)scheduled
Son H30-2 Drunen H30-2 (2-1)final
Dommel H30-2 Cranendonck H30-1 (3-1)scheduled
MAANDAG 29 MEI 2023
Oranje-Rood H30-5 Oirschot H30-2 (3-3)final
ZONDAG 4 JUNI 2023
Cranendonck H30-1 Son H30-2 (2-1)final
Oedenrode H30-2 Dommel H30-2 (2-1)final
Drunen H30-2 Oranje-Rood H30-5 (8-0)final
Oirschot H30-2 Heesch H30-2 (6-1)final
Tilburg H30-3 Peel en Maas H30-1 (2-4)final