Heren Veteranen B

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jeroen Haffmans
Aanvoerder Clemens Bloemen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Peel en Maas H30-1 Heesch H30-2 9:30
Cranendonck H30-1 Drunen H30-2 10:00
Tilburg H30-3 Vlijmen H30-1 11:30
Oedenrode H30-2 Oirschot H30-2 12:30
Dommel H30-2 Oranje-Rood H30-5 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Heesch H30-2 3 9 3 0 0
2 Dommel H30-2 2 6 2 0 0
3 Oedenrode H30-2 3 6 2 0 1
4 Tilburg H30-3 3 4 1 1 1
5 Oirschot H30-2 2 4 1 1 0
6 Drunen H30-2 2 4 1 1 0
7 Peel en Maas H30-1 3 3 1 0 2
8 Oranje-Rood H30-5 3 3 1 0 2
9 Vlijmen H30-1 3 1 0 1 2
10 Cranendonck H30-1 3 1 0 1 2
11 Son H30-2 3 1 0 1 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt HC Oranje Rood H30-5 14:00 thuis - Veld 2
9 okt Mixed Hockey Club Heesch H30-2 09:15 uit
16 okt VMHC H30-1 12:30 thuis - Veld 1
30 okt HC Oirschot H30-2 10:30 uit
6 nov MHCD H30-2 n.n.b thuis
13 nov HC Cranendonck H30-1 n.n.b uit
20 nov Sint Oedenrode H30-2 n.n.b thuis
27 nov HC Tilburg H30-3 n.n.b uit
5 mrt Hockeyclub Peel & Maas H30-1 n.n.b uit
19 mrt HTCSON Hockey H30-2 n.n.b thuis
26 mrt HC Oranje Rood H30-5 n.n.b uit
2 apr Mixed Hockey Club Heesch H30-2 n.n.b thuis
16 apr VMHC H30-1 n.n.b uit
23 apr HC Oirschot H30-2 n.n.b thuis
14 mei MHCD H30-2 n.n.b uit
21 mei HC Cranendonck H30-1 n.n.b thuis
4 jun Sint Oedenrode H30-2 n.n.b uit
11 jun HC Tilburg H30-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Heesch H30-2 Cranendonck H30-1 (3-1)final
Son H30-2 Tilburg H30-3 (3-3)scheduled
Oranje-Rood H30-5 Oedenrode H30-2 (3-6)scheduled
Vlijmen H30-1 Drunen H30-2 (2-3)final
Dommel H30-2 Peel en Maas H30-1 (4-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Peel en Maas H30-1 Son H30-2 (7-2)final
Cranendonck H30-1 Vlijmen H30-1 (1-1)final
Drunen H30-2 Oirschot H30-2 (2-2)final
Oedenrode H30-2 Heesch H30-2 (1-2)scheduled
Tilburg H30-3 Oranje-Rood H30-5 (6-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Heesch H30-2 Tilburg H30-3 (3-1)final
Oranje-Rood H30-5 Peel en Maas H30-1 (6-3)final
Son H30-2 Dommel H30-2 (0-6)scheduled
Oirschot H30-2 Cranendonck H30-1 (5-2)scheduled
Vlijmen H30-1 Oedenrode H30-2 (2-4)scheduled