Heren Veteranen A

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Diederik Claassen
Manager Wouter-Jan van Rooijen
Aanvoerder Diederik Claassen
Aanvoerder Steven den Engelsen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MEP H30-2 Breda H30-4 10:15
Dommel H30-1 Den Bosch H30-3 10:30
Drunen H30-1 Olympia H30-1 12:15
Berkel-Enschot H30-2 Oirschot H30-1 12:15
Tempo H30-1 Waalwijk H30-1 12:45
Zwart-Wit H30-3 DES H30-1 16:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Drunen H30-1 3 9 3 0 0
2 Breda H30-4 3 9 3 0 0
3 Den Bosch H30-3 3 7 2 1 0
4 DES H30-1 3 6 2 0 1
5 MEP H30-2 3 4 1 1 1
6 Zwart-Wit H30-3 3 3 1 0 2
7 Tempo H30-1 3 3 1 0 2
8 Waalwijk H30-1 3 3 1 0 2
9 Oirschot H30-1 3 3 1 0 2
10 Dommel H30-1 2 1 0 1 1
11 Berkel-Enschot H30-2 3 1 0 1 2
12 Olympia H30-1 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H30-3 10:30 thuis - Veld 1
9 okt BH&BC Breda H30-4 12:45 uit
16 okt MHC DES H30-1 10:30 thuis - Veld 1
19 okt MHC Olympia H30-1 20:30 uit
30 okt HC Oirschot H30-1 12:45 uit
6 nov HC Waalwijk H30-1 n.n.b thuis
13 nov MHC Tempo H30-1 n.n.b uit
20 nov Berkel Enschot H30-2 n.n.b thuis
27 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-3 n.n.b uit
5 mrt MHC MEP H30-2 n.n.b uit
12 mrt MHCD H30-1 n.n.b thuis
19 mrt MHC Olympia H30-1 n.n.b thuis
26 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H30-3 n.n.b uit
2 apr BH&BC Breda H30-4 n.n.b thuis
16 apr MHC DES H30-1 n.n.b uit
23 apr HC Oirschot H30-1 n.n.b thuis
14 mei HC Waalwijk H30-1 n.n.b uit
21 mei MHC Tempo H30-1 n.n.b thuis
4 jun Berkel Enschot H30-2 n.n.b uit
11 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Breda H30-4 Tempo H30-1 (3-1)final
Olympia H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-5)scheduled
Dommel H30-1 MEP H30-2 (1-1)scheduled
Oirschot H30-1 Drunen H30-1 (1-4)final
DES H30-1 Waalwijk H30-1 (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
MEP H30-2 Olympia H30-1 (6-4)final
Zwart-Wit H30-3 Den Bosch H30-3 (0-2)scheduled
Waalwijk H30-1 Oirschot H30-1 (1-2)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 Breda H30-4 (2-4)final
Drunen H30-1 Dommel H30-1 (2-1)scheduled
Tempo H30-1 DES H30-1 (4-8)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Waalwijk H30-1 Drunen H30-1 (1-5)final
DES H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (8-0)scheduled
Breda H30-4 Zwart-Wit H30-3 (2-1)final
Oirschot H30-1 Tempo H30-1 (0-7)final
Den Bosch H30-3 MEP H30-2 (3-1)final
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Den Bosch H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (1-1)scheduled