H1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Steven den Engelsen
Coach Steven den Engelsen
Aanvoerder Mathijs van der Aa

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Peel en Maas H1 Mierlo H1 13:00
Eersel H1 Dommel H1 14:30
Deurne H1 Nuth H1 14:45
Son H1 Nova H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Nova H1 20 54 18 0 2
2 Nuth H1 19 36 12 0 7
3 Eersel H1 19 34 12 1 6
4 Peel en Maas H1 19 27 9 0 10
5 Deurne H1 20 26 8 2 10
6 Dommel H1 19 22 7 1 11
7 Mierlo H1 19 21 7 0 12
8 Son H1 19 5 1 2 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 jun HC Eersel H1 14:30 uit
18 jun Hockeyclub Peel & Maas H1 14:30 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Nuth H1 Dommel H1 (9-4)final
Deurne H1 Mierlo H1 (3-2)scheduled
Son H1 Peel en Maas H1 (2-1)scheduled
VRIJDAG 16 SEPTEMBER 2022
Eersel H1 Nova H1 (3-2)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Peel en Maas H1 Deurne H1 (3-2)final
Dommel H1 Son H1 (1-0)final
Mierlo H1 Eersel H1 (4-2)final
Nova H1 Nuth H1 (3-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Eersel H1 Peel en Maas H1 (2-3)scheduled
Deurne H1 Son H1 (4-3)final
Nova H1 Dommel H1 (3-0)final
Nuth H1 Mierlo H1 (5-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Dommel H1 Deurne H1 (4-6)final
Son H1 Eersel H1 (1-3)scheduled
Peel en Maas H1 Nuth H1 (5-3)final
Mierlo H1 Nova H1 (1-3)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Eersel H1 Deurne H1 (4-1)final
Mierlo H1 Dommel H1 (2-0)final
Nova H1 Peel en Maas H1 (4-1)final
Nuth H1 Son H1 (4-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Peel en Maas H1 Mierlo H1 (1-2)final
Eersel H1 Dommel H1 (3-2)final
Deurne H1 Nuth H1 (5-3)final
Son H1 Nova H1 (1-3)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Dommel H1 Peel en Maas H1 (2-3)final
Nuth H1 Eersel H1 (6-4)final
Mierlo H1 Son H1 (5-0)scheduled
Nova H1 Deurne H1 (7-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Peel en Maas H1 Son H1 (5-2)scheduled
Dommel H1 Nuth H1 (7-3)final
Nova H1 Eersel H1 (2-0)final
Mierlo H1 Deurne H1 (2-3)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Eersel H1 Mierlo H1 (3-2)cancelled
Nuth H1 Nova H1 (1-2)final
Deurne H1 Peel en Maas H1 (4-2)final
Son H1 Dommel H1 (0-5)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Dommel H1 Nova H1 (2-4)final
Son H1 Deurne H1 (2-2)final
Peel en Maas H1 Eersel H1 (6-3)scheduled
Mierlo H1 Nuth H1 (1-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Eersel H1 Mierlo H1 (3-1)final
ZONDAG 12 MAART 2023
Eersel H1 Son H1 (2-0)final
Nova H1 Mierlo H1 (3-1)final
Deurne H1 Dommel H1 (3-1)final
Nuth H1 Peel en Maas H1 (3-1)final
ZONDAG 19 MAART 2023
Dommel H1 Mierlo H1 (2-1)final
Deurne H1 Eersel H1 (2-3)final
Son H1 Nuth H1 (0-1)final
Peel en Maas H1 Nova H1 (1-2)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Nova H1 Son H1 (3-0)final
Dommel H1 Eersel H1 (2-2)final
Nuth H1 Deurne H1 (3-2)final
Mierlo H1 Peel en Maas H1 (4-1)final
ZONDAG 2 APRIL 2023
Peel en Maas H1 Dommel H1 (2-0)final
Eersel H1 Nuth H1 (3-0)scheduled
Deurne H1 Nova H1 (0-2)final
Son H1 Mierlo H1 (0-2)final
ZONDAG 16 APRIL 2023
Nuth H1 Dommel H1 (4-2)final
Eersel H1 Nova H1 (2-4)final
Deurne H1 Mierlo H1 (2-1)final
Son H1 Peel en Maas H1 (0-1)final
ZONDAG 23 APRIL 2023
Nova H1 Nuth H1 (2-1)final
Dommel H1 Son H1 (3-0)final
Peel en Maas H1 Deurne H1 (6-2)final
Mierlo H1 Eersel H1 (1-3)final
ZONDAG 14 MEI 2023
Nova H1 Dommel H1 (6-1)final
Eersel H1 Peel en Maas H1 (3-0)final
Deurne H1 Son H1 (2-2)final
Nuth H1 Mierlo H1 (3-1)final
ZONDAG 21 MEI 2023
Peel en Maas H1 Nuth H1 (2-4)final
Dommel H1 Deurne H1 (5-2)final
Mierlo H1 Nova H1 (3-1)final
Son H1 Eersel H1 (0-5)final
ZONDAG 28 MEI 2023
Nova H1 Deurne H1 (4-1)final
ZONDAG 4 JUNI 2023
Eersel H1 Deurne H1 (4-2)final
Nova H1 Peel en Maas H1 (4-1)final
Mierlo H1 Dommel H1 (2-4)final
Nuth H1 Son H1 (5-0)final