Trainingsschema

Dit schema loopt van 6-9-2021 t/m 5-12-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JD1 Zonne-Lieve Pels Veld 1 - AB Circuit Training
17:30 - 19:00 JD2 Isa van de Vrande
Tom de Bont
Veld 1 - CD Circuit Training
17:30 - 19:00 MD1 Julie Segers
Lisa Opheij
Veld 3 Circuit Training
17:30 - 19:00 MD2 Joris Bos Veld 2 - AB Circuit Training
17:30 - 19:00 MD3 Jasmijn Vissers Veld 2 - C Circuit Training
17:30 - 19:00 MD4 Veld 2 - D Circuit Training
19:00 - 20:30 MC1 Anke Abbenhuis
Lizzy Meinders
Veld 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC2 Isa van de Vrande Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Robey Pigmans Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Clemens Bloemen
Franc van Nunen
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Elwin Matthijsse Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 DJ1 Joep Ogier Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J8E1 Sigrid van Dijk Veld 3 Circuit Training
16:30 - 17:30 JE1 Ties Arts Veld 1 - A Circuit Training
16:30 - 17:30 JE2 Govert Keser
Puck Matthijsse
Veld 1 - B Circuit Training
16:30 - 17:30 M8E1 Britt Takken
Lieze Kampen
Veld 2 - AB Circuit Training
16:30 - 17:30 M8E2 Eefke Wolfert
Milou Louwers
Veld 2 - C Circuit Training
16:30 - 17:30 M8E3 Carlijn Arts
Eline van der Kruijssen
Veld 2 - D Circuit Training
16:30 - 17:30 ME1 Morris van Oss Veld 1 - C Circuit Training
16:30 - 17:30 ME2 Moos Ogier Veld 1 - D Circuit Training
17:30 - 18:30 Keepersschool Trainingsgroep Veld 3 Keepers t/m de C
17:30 - 19:00 MD1 Dorus de Vries
Isolde Pelders
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Fleur Wolfert
Isa van de Vrande
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Britt Takken
Lieze Kampen
Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 MD4 Jasmijn Vissers Veld 2 - CD
18:30 - 19:30 Keepersschool Trainingsgroep Veld 3 Keepers vanaf de B
19:00 - 20:30 JB1 Bas Bos Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Max Nauta Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 JC2 Joep Ogier Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Tijn Wolfert Veld 4
19:00 - 20:30 MC1 Catoo Abbenhuis
Lizzy Meinders
Veld 2 - AB
19:30 - 20:30 Keepersschool Trainingsgroep Veld 3 Keeperstraining H1
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep Veld 2 Dames
20:30 - 22:30 H1 Max Nauta Veld 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC2 Isa van de Vrande Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Robey Pigmans Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Clemens Bloemen
Franc van Nunen
Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Elwin Matthijsse Veld 1 - CD
20:00 - 22:30 DDA Veld 3 Competitie
21:00 - 22:30 Trimhockey Trainingsgroep Veld 2 - CD Heren
21:00 - 22:30 H2 Veld 2 - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A Diederik Claassen Veld 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen B Veld 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Funkey 1 Elle van Schijndel
Hidde Hoetink
Veld 3 - AB
16:30 - 17:30 Funkey 2 Mark Kouters Veld 3 - CD
16:30 - 17:30 JE1 Julius Stekelenburg Veld 2 - A Circuit Training
16:30 - 17:30 JE2 Joris Bos Veld 2 - B Circuit Training
16:30 - 17:30 JF1 Veld 1 - A Circuit Training
16:30 - 17:30 JF2 Veld 1 - B Circuit Training
16:30 - 17:30 JF3 Veld 1 - C Circuit Training
16:30 - 17:30 ME1 Mette van Eerdt
Jacomijn de Rooij
Veld 2 - C Circuit Training
16:30 - 17:30 ME2 Julia Visser Veld 2 - D Circuit Training
16:30 - 17:30 MF1 Veld 1 - D Circuit Training
16:30 - 17:30 MF2 Veld 4 - AB Circuit Training (Veld 1)
16:30 - 17:30 MF3 Veld 4 - CD Circuit Training (Veld 1)
17:30 - 19:00 J8E1 Joris Bos
Dorus de Vries
Veld 3 Circuit Training
17:30 - 19:00 JD1 Isa van de Vrande
Zonne-Lieve Pels
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 JD2 Lara Bloemen
Tom de Bont
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 M8E1 Eefke Wolfert Veld 2 - AB Circuit Training
17:30 - 19:00 M8E2 Milou Louwers Veld 2 - C Circuit Training
17:30 - 19:00 M8E3 Julia Visser
Jonas Berendsen
Veld 2 - D Circuit Training
19:00 - 20:30 DJ1 Lloyd Hendry Veld 3
19:00 - 20:30 JB1 Bas Bos Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Max Nauta
Ivar van Thiel
Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 JC2 Joep Ogier Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Thomas van der Pol Veld 4
19:00 - 20:30 MB2 Tijn Wolfert Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 D2 Coen Bood Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 DH7 Veld 2 - CD Competitie
20:30 - 22:30 H1 Max Nauta Veld 1