Je bent hier: MHC de DommelHockeyTrainingsschema
 
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Jong Dames 1
2.     JB1
3.     Heren Veteranen B
4.     MA1
5.     MD2

Hele clubcompetitie
MHC de Dommel
M.H.C. de Dommel
Zegenwerp 1a
5271 NC Sint Michielsgestel
Telefoon Clubhuis 073-5512072
www.mhcdedommel.nl
 
Postadres:
Dorpstraat 22 A
5293 AN GEMONDE
[email protected]
Trainingsschema
    zaterdag 28 november 2020   17:34
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JD2 Veld 2 - A
17:30 - 19:00 JD3 Veld 2 - B
17:30 - 19:00 MD1 Veld 1 - A
17:30 - 19:00 MD2 Veld 1 - B
17:30 - 19:00 MD3 Veld 1 - C
17:30 - 19:00 MD4 Veld 1 - D
19:00 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep Veld 1
19:00 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep Veld 2
19:00 - 20:30 MB1 Joyce Blaas
Lizzy Meinders
Veld 3
19:00 - 20:30 MB2 Anke Abbenhuis Veld 4
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JD1 Joep Ogier Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MC2 Isa van de Vrande
Bregje Kissels
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Willem Damman Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Frank van der Zwan Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Luna Donders Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Elwin Matthijsse Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MC3 Tijn Wolfert Veld 3
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Frank van der Zwan Veld 1
20:30 - 22:00 Jong Dames 3 Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 E6 Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 1
16:30 - 17:30 J8E1 Veld 2 - A
16:30 - 17:30 M8E1 Veld 2 - B
16:30 - 17:30 M8E2 Veld 2 - C
16:30 - 17:30 M8E3 Veld 2 - D
16:30 - 17:30 M8E4 Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 MD4 Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Max Nauta Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Bas Bos
Joep van Lankveld
Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 MA2 Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Joyce Blaas
Lizzy Meinders
Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Max Nauta Veld 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MB3 Judith van Enckevort Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 MC2 Isa van de Vrande
Mette van Rijswijk
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Tijn Wolfert Veld 1 - CD
18:00 - 20:30 Keepersschool Trainingsgroep Veld 3
19:00 - 20:30 Jong Dames 3 Frank van der Zwan Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Clemens Bloemen
Franc van Nunen
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Joep van Lankveld Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Elwin Matthijsse Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Frank van der Zwan Veld 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 2 Veld 1 Gezamenlijke training HVA, HVB en H2
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A Veld 1 Gezamenlijke training HVA, HVB en H2
21:00 - 22:30 Heren Veteranen B Veld 1 Gezamenlijke training HVA, HVB en H2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 E6 Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 2
16:30 - 17:30 F Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 1
16:30 - 17:30 Funkey Trainingsgroep Veld 3
17:30 - 19:00 J8E1 Veld 3
17:30 - 19:00 JD1 Ivar van Thiel Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 JD2 Joep Ogier
Tom de Bont
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 JD3 Lara Bloemen
Zonne-Lieve Pels
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 M8E1 Veld 2 - C
17:30 - 19:00 M8E2 Veld 2 - D
17:30 - 19:00 M8E3 Veld 4 - AB
17:30 - 19:00 M8E4 Veld 4 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Max Nauta Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Bas Bos
Joep van Lankveld
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Willem Damman Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Max Nauta Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 2 Coen Bood Veld 1 - CD
Hoofdsponsors


Uitslagen