Mededelingen
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     MB1
2.     MC2
3.     DVA
4.     JD1
5.     JB1

Hele clubcompetitie
MHC de Dommel
M.H.C. de Dommel
Zegenwerp 1a
5271 NC Sint Michielsgestel
Telefoon Clubhuis 073-5512072
www.mhcdedommel.nl
 
Postadres:
Dorpstraat 22 A
5293 AN GEMONDE
[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


27 oktober -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 8575  Liempde MA1 20   10:40  12:00 uit -   info
MA2 8658  Oss MA8    13:00  14:00 Veld 1   info
Fluiten: Noor van der Leeuw (Jong Dames 1) en Mare Nooijen (Jong Dames 1)
MB1 9501  SMHC De Hopbel MB1 15   10:15  11:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB2 9434  MHC Best MB5    15:00  15:45 Veld 2  info
Fluiten: Florence van Loon (Jong Dames 2) en Bente Lincklaen Arriëns (Jong Dames 2)
MB3 9797  HC Gemert MB3 45   13:45  15:30 uit -   info
MC1 11510  Hockeyclub Berlicum MC2 20   09:10  10:30 uit -   info
MC2 11077  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC7    09:45  10:30 Veld 1   info
Fluiten: Freek de Kock (JA1) en Pepijn Kwint (JA1)
MC3 13345  Hockeyclub Berlicum MC4    11:15  12:15 Veld 1   info
Fluiten: Simon Knüwer (JA1) en Juliette van Weereld (MA2)
MD1 23966  Liempde MD1    08:45  09:45 Veld 2  info
Fluiten: Sam van Hardeveld (MB2) en Elise Nederpelt (MB2)
MD2 24037  V.M.H.& C.C. M.O.P. MD4 15   08:00  09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD3 23246  HOCO MD6    11:00  11:45 Veld 2  info
Fluiten: Julie Appel (MB2) en Meyntje Knollema (MB2)
MD4 23001  Hockey Club Uden MD4 35   10:40  11:45 uit -   info
 
JA1 5928  Hockey Club Uden JA1    15:00  15:45 Veld 1   info
JB1 21888  HC Cranendonck JB1 45   09:45  11:15 uit -   info
JC1 6550  Oss JC3    13:15  14:00 Veld 2  info
Fluiten: Wouter Kwint (JA1) en Jasper van der Linden (JA1)
JD1 23342  Hockeyclub Hilvarenbeek JD1 40   10:35  11:45 uit -   info

27 oktober -- Mini

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 2656  Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E3 15     n.n.b uit -   info
M8E1 22334  V.M.H.& C.C. M.O.P. M8E2 15   08:25  09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M8E2 2268  Hockeyclub Berlicum M8E2    10:10  10:30 Veld 3 Jeugd  info
Fluiten: Julia Verberne (MB2) en Manou van den Schoor (MB2)
M8E3 22549  Hockey Club Uden M8E4    13:00  13:30 Veld 3 Jeugd  info
M8E3 21761  Hockey Club Uden M8E4    08:30  09:00 Veld 3 Jeugd  info
Fluiten: Senna Kuijs (MC2) en Jasmijn Vissers (MC2)
ME1 22445  Hockeyclub 's-Hertogenbosch ME3    11:10  11:30 Veld 4 Jeugd  info
Fluiten: Elke van de Sande (MC2)
ME2 3558  Liempde ME1 20   08:20  09:00 uit -   info
ME3 3647  V.M.H.& C.C. M.O.P. ME4 15     n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
ME3 22491  Rosmalen ME5 20   08:20  09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
ME4 3226  Hockeyclub Berlicum ME3    09:45  10:15 Veld 4 Jeugd  info
Fluiten: Marit Eijdems (MC3)
MF1 4895  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MF2 15   08:25  09:00 uit -   info
MF2 22581  Rosmalen MF4    11:10  11:30 Veld 4 Jeugd  info
Fluiten: Olivier Mandjes (JC1) en Tom de Bont (JC1)
MF3 4999  Rosmalen MF5 20   09:35  10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MF4 4686  MHC MEP MF3    09:45  10:15 Veld 4 Jeugd  info
MF4 22658  Rosmalen MF8 20   08:10  09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MF5 5457  Oss MF4 35   10:10  11:15 uit -   info
 
J8E1 346  V.M.H.& C.C. M.O.P. J8E1 15   08:25  09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
J8E2 348  Hockeyclub 's-Hertogenbosch J8E2    11:30  12:00 Veld 3 Jeugd  info
Fluiten: Elena Wilson (MB2) en Irith van den Schoor (MB2)
JE1 22720  V.M.H.& C.C. M.O.P. JE4    08:40  09:00 Veld 4 Jeugd  info
Fluiten: Bob Keser (JC1)
JE2 944  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JE5 15   08:30  09:15 uit -   info
JF1 1473  Liempde JF1    08:40  09:00 Veld 4 Jeugd  info
Fluiten: Isis Oosterbroek (MC2) en Lieze Kampen (MC2)
JF2 21955  Oss JF2 35   08:05  09:00 uit -   info


Hoofdsponsors

Brieven van de Voorzitter
Er zijn nog geen brieven van de voorzitter.
Vandaag jarig
  • Anouk Kramer
  • Eline van der Kruijssen
Uitslagen
D1 Sjinborn D1 0-9
DVA Tegelen DA 7-0
DVB V.M.H.C. Basko DA 1-4
H1 HTCSON Hockey H1 6-3
H2 Rosmalen H4 4-3
HVA MHC Bommelerwaard HA 3-2
HVB Berkel Enschot HC 7-1
DJ1 MHC De Warande DJ2 2-1
DJ2 HC Helmond DJ3 2-0
H1-BKC HC Oirschot H1 0-3
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen