Mededelingen
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     DVA
2.     MC3
3.     JB1
4.     Heren 1
5.     MC1Zaal

Hele clubcompetitie
MHC de Dommel
M.H.C. de Dommel
Zegenwerp 1a
5271 NC Sint Michielsgestel
Telefoon Clubhuis 073-5512072
www.mhcdedommel.nl
 
Postadres:
Heesakkerstraat 52
5271 CC  Sint-Michielsgestel
[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


25 februari -- Overig

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 35700  ZAAL Geel-Zwart MB5 - Son MB5  15:00  15:00 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Louise de Jongh (Dames 1) en Romy de Wilde (Dames 1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
ZAALBLOK 37163  ZAAL Heesch MB1 - Den Bosch MB4  17:30  17:30 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Babette van Dijk (Jong Dames 1) en Amber Hulscher (Jong Dames 1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
ZAALBLOK 29236  ZAAL MEP D2 - Geel-Zwart D2  20:00  20:00 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Joep van Lankveld (Heren 1) en Joep Akkermans (Heren 1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
ZAALBLOK 32508  ZAAL DES MD3 - Waalwijk MD2  12:30  12:30 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Sofie Voets (MB4)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
ZAALBLOK 29590  ZAAL Geldrop DJ23 - Geel-Zwart DJ2 10   18:20  18:30 DEN DUNGEN
Fluiten: Emmy Swinkels (MA1) en Jolie van Heertum (Dames 1)
Misse, De
Jacobskamp 25
5275BJ DEN DUNGEN
hal: Dommel

25 februari -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MB1  !Reservering      14:00 Veld 1   info
Training

25 februari -- Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1  !Oefenwedstrijd Cranendonck D1      12:00 Veld 1   info

25 februari -- Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames2Zaal 29252  MHC MEP D2  20:20  20:50 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Olaf Bouwens (Heren 1) en Joep van Lankveld (Heren 1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
Dames2Zaal 29241  Geel-Zwart D2  18:40  19:10 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Joep Akkermans (Heren 1) en Olaf Bouwens (Heren 1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
Jong D2Zaal 29580  Hockey Geldrop DJ23 10   17:00  17:40 DEN DUNGEN
Fluiten: Jolie van Heertum (Dames 1) en Eva Keser (Dames 1)
Misse, De
Jacobskamp 25
5275BJ DEN DUNGEN
hal: Dommel
Jong D2Zaal 29586  Geel-Zwart DJ2 10   18:40  19:20 DEN DUNGEN
Fluiten: Eva Keser (Dames 1) en Emmy Swinkels (MA1)
Misse, De
Jacobskamp 25
5275BJ DEN DUNGEN
hal: Dommel
 
MA2Zaal 36388  MHC Bommelerwaard MA3 30   15:30  16:30 ZALTBOMMEL
Ring, De
Thorbeckestraat 55
5301NE ZALTBOMMEL
hal: Veld 1
MA2Zaal 36071  MHC DES MA4 30   16:20  17:20 ZALTBOMMEL
Ring, De
Thorbeckestraat 55
5301NE ZALTBOMMEL
hal: Veld 1
MB2Zaal 37483  Mixed Hockey Club Heesch MB1  15:55  16:40 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Dieke Stokvis (Jong Dames 1) en Amber Hulscher (Jong Dames 1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
MB2Zaal 37320  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB4  17:35  18:20 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Babette van Dijk (Jong Dames 1) en Dieke Stokvis (Jong Dames 1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
MB3Zaal 38623  Were Di Tilburg MB3 25   13:25  14:50 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
MB3Zaal 38954  HC Tilburg MB8 25   12:35  14:00 TILBURG
Let op: Uittenue mee!   
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
MB4Zaal 36013  HTCSON Hockey MB5  15:05  15:50 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Evelyne Bood (Dames 1) en Romy de Wilde (Dames 1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
MB4Zaal 35863  Geel-Zwart MB5  13:25  14:10 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Louise de Jongh (Dames 1) en Evelyne Bood (Dames 1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
MC1Zaal 36823  MHC Best MC2 25   09:15  10:40 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 1
MC1Zaal 36962  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC3 25   08:25  09:50 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 1
MD2Zaal 32358  MHC DES MD3  12:35  13:20 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Linda van Eindhoven (MB4) en Sofie Voets (MB4)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
MD2Zaal 32195  HC Waalwijk MD2  10:55  11:40 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Linda van Eindhoven (MB4)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
MD3Zaal 34139  MHC Bommelerwaard MD3 15   12:35  13:35 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
MD3Zaal 34472  Liempde MD2 15   13:25  14:25 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
JB2Zaal 29847  Berkel Enschot Berkel-Enschot JB3 15   15:20  16:05 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
JB2Zaal 29851  Liempde JB1 15   16:10  16:55 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
JC1Zaal 39172  MHC Bommelerwaard JC2 30   10:15  11:30 ZALTBOMMEL
Ring, De
Thorbeckestraat 55
5301NE ZALTBOMMEL
hal: Veld 1
JC1Zaal 39188  MHC DES JC2 30   11:05  12:20 ZALTBOMMEL
Ring, De
Thorbeckestraat 55
5301NE ZALTBOMMEL
hal: Veld 1


Brieven van de Voorzitter
Er zijn nog geen brieven van de voorzitter.
Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Uitslagen
JD1zaal HC Eindhoven JD3 4-2
JD1zaal Hockey Geldrop JD2 2-2
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen