Je bent hier: MHC de DommelHockeyWedstrijdprogramma
 
Mededelingen
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     MB1
2.     DVA
3.     Jong Dames1-Zaal
4.     JC2-Zaal
5.     ZAALBLOK

Hele clubcompetitie
MHC de Dommel
M.H.C. de Dommel
Zegenwerp 1a
5271 NC Sint Michielsgestel
Telefoon Clubhuis 073-5512072
www.mhcdedommel.nl
 
Postadres:
Dorpstraat 22 A
5293 AN GEMONDE
[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


23 februari -- Overig

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 38509  ZAAL Goirle JC2 - DES JC2  16:20  16:20 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Ralph de Garde (JA1) en Rutger Bos (JA1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel

23 februari -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MB1  HOCO MB3      11:00 Veld 1   info
MB3-Zaal 36794  MHC Best MB6 25   16:00  16:55 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 2
MB3-Zaal 36559  MHC DES MB5 25   15:10  16:05 BEST
Let op: Uittenue mee!   
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 2
 
JC2-Zaal 38521  MHC DES JC2  15:00  15:30 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Rutger Bos (JA1) en Simon Knüwer
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
JC2-Zaal 38516  M.H.C. Goirle JC2  16:40  17:10 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Simon Knüwer en Ralph de Garde (JA1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel

23 februari -- Mini

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1-Zaal 37429  Rosmalen M8E2 30   09:15  10:15 BERGHEM
Berghem Sportcentrum
Osseweg 38 A
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
M8E1-Zaal 37460  Liempde M8E1 30   08:45  09:45 BERGHEM
Berghem Sportcentrum
Osseweg 38 A
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
M8E2-Zaal 37834  Geel-Zwart M8E3 30   08:00  09:00 VEGHEL
Zwijsen Sporthal
Pr W Alexander Sportprk 15
5461XL VEGHEL
hal: veld 1
M8E2-Zaal 37727  Rosmalen M8E6 30   08:30  09:30 VEGHEL
Let op: Uittenue mee!   
Zwijsen Sporthal
Pr W Alexander Sportprk 15
5461XL VEGHEL
hal: veld 1
M8E3-Zaal 37678  Liempde M8E2 25   08:35  09:30 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 1
M8E3-Zaal 37698  MHC MEP M8E3 25   09:05  10:00 BEST
Let op: Uittenue mee!   
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 1
 
J8E1-Zaal 37879  Hockeyclub 's-Hertogenbosch J8E1 30   12:45  13:45 BERGHEM
Berghem Sportcentrum
Osseweg 38 A
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
J8E1-Zaal 37939  Oss J8E1 30   13:45  14:45 BERGHEM
Berghem Sportcentrum
Osseweg 38 A
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
J8E2-Zaal 37151  V.M.H.& C.C. M.O.P. J8E2 40   09:20  10:30 ERP
Ter AA
Den Uil 1a
5469CG ERP
hal: veld 1
J8E2-Zaal 37163  Geel-Zwart J8E1 40   07:50  09:00 ERP
Ter AA
Den Uil 1a
5469CG ERP
hal: veld 1


Hoofdsponsors

Brieven van de Voorzitter
Er zijn nog geen brieven van de voorzitter.
Vandaag jarig
  • René van Roosmalen
  • Ruud Schoones
Uitslagen
JA1z Geel-Zwart JA2 5-3
JA1z Oss JA2 3-2
JD1z SMHC De Hopbel JD1 3-5
JD1z HC Helmond JD3 1-0
DJ1-z Geel-Zwart DJ2 3-1
DJ1-z HC Gemert DJ1 5-0
MA2z HC Mierlo MA5 4-4
MA2z HC Eindhoven MA5 2-3
MC1z MHC Best MC1 9-0
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen