Je bent hier: MHC de DommelHockeyTrainingsschema
 
Mededelingen
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Jong Dames 1
2.     JB1
3.     Heren Veteranen B
4.     MA1
5.     MD2

Hele clubcompetitie
MHC de Dommel
M.H.C. de Dommel
Zegenwerp 1a
5271 NC Sint Michielsgestel
Telefoon Clubhuis 073-5512072
www.mhcdedommel.nl
 
Postadres:
Dorpstraat 22 A
5293 AN GEMONDE
[email protected]
Trainingsschema
    maandag 25 januari 2021   15:22
Dit schema loopt van 25-1-2021 t/m 19-2-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 MB1 Joyce Blaas
Lizzy Meinders
Veld 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JD1 Joep Ogier Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MC2 Isa van de Vrande
Bregje Kissels
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Willem Damman Veld 1 - CD let op eindtijd ivm avondklok
19:00 - 20:30 MA1 Frank van der Zwan Veld 2 - AB let op eindtijd ivm avondklok
19:00 - 20:30 MC1 Elwin Matthijsse Veld 1 - AB let op eindtijd ivm avondklok
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J8E1 Veld 2 - A
16:30 - 17:30 M8E1 Veld 2 - B
16:30 - 17:30 M8E2 Veld 2 - C
16:30 - 17:30 M8E3 Veld 2 - D
16:30 - 17:30 M8E4 Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 MD4 Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Bas Bos Veld 2 - AB - 2e training JB1 aangemeld bij TC - let op eindtijd ivm avondklok
19:00 - 20:30 MA2 Thomas van der Pol Veld 1 - AB let op eindtijd ivm avondklok
19:00 - 20:30 MB1 Joyce Blaas
Lizzy Meinders
Veld 1 - CD - 2e training MB1; aangemeld bij TC - let op eindtijd ivm avondklok
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MB3 Judith van Enckevort Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Tijn Wolfert Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Joep van Lankveld Veld 1 - AB let op eindtijd ivm avondklok
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 E6 Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 2
16:30 - 17:30 F Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 1
17:30 - 19:00 JD1 Ivar van Thiel Veld 2 - AB 2e training JD1; aangemeld bij TC
17:30 - 19:00 JD2 Joep Ogier
Tom de Bont
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 JD3 Lara Bloemen
Zonne-Lieve Pels
Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Max Nauta Veld 1 - AB let op eindtijd ivm avondklok
19:00 - 20:30 JB1 Bas Bos
Joep van Lankveld
Veld 1 - CD let op eindtijd ivm avondklok
Hoofdsponsors


Uitslagen