Mededelingen
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Jong Heren 1
2.     JC1 - ZH
3.     MC4 - ZH
4.     MA1 - ZH
5.     MC1 - ZH

Hele clubcompetitie
MHC de Dommel
M.H.C. de Dommel
Zegenwerp 1a
5271 NC Sint Michielsgestel
Telefoon Clubhuis 073-5512072
www.mhcdedommel.nl
 
Postadres:
Dorpstraat 22 A
5293 AN GEMONDE
[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


19 januari -- Overig

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 29680  ZAAL Tilburg MA4 - Basko MA2  18:35  18:35 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Tom Swinkels (JA1) en Bas van Nunen (JA1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
ZAALBLOK 30753  ZAAL Uden MD2 - HDL MD1  16:05  16:05 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Dries van Acker en Wouter Gockel
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel

19 januari -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 - ZH 29903  V.M.H.C. Basko MA2  17:15  17:45 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Bas van Nunen (JA1) en Daan Romeynders (JA1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
MA1 - ZH 29481  HC Tilburg MA4  18:55  19:25 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Daan Romeynders (JA1) en Tom Swinkels (JA1)
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
MC1 - ZH 33243  H.O.D. MC2 25   11:40  12:35 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
MC1 - ZH 33674  HTCSON Hockey MC1 25   10:50  11:45 EINDHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
MC3 - ZH 28514  V.M.H.C. Basko MC6 30   13:40  14:40 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 1
MC3 - ZH 28734  V.M.H.C. Geel-Zwart MC4 30   12:50  13:50 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 1
MC4 - ZH 37821  MHC Best MC5 25   12:45  13:40 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 2
MC4 - ZH 37814  V.M.H.C. Geel-Zwart MC5 25   11:55  12:50 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 2
MD1 - ZH 31155  mixed hockeyclub HDL MD1  16:25  16:55 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Ivonne van Dijk (Dames Veteranen A) en Wouter Gockel
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
MD1 - ZH 30950  Hockey Club Uden MD2  14:45  15:15 SINT-MICHIELSGESTEL
Fluiten: Ivonne van Dijk (Dames Veteranen A) en Dries van Acker
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
MD2 - ZH 28900  HC Boekel MD1 10   09:20  10:00 BOXTEL
Dommelhal, De
Baanderherenweg 2
5282RJ BOXTEL
hal: veld 1
MD2 - ZH 29106  MHC MEP MD3 10   08:30  09:10 BOXTEL
Let op: Uittenue mee!   
Dommelhal, De
Baanderherenweg 2
5282RJ BOXTEL
hal: veld 1
 
JB1 - ZH 28637  Berkel Enschot Berkel-Enschot JB2 30   08:50  09:50 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Waalwijk
JB1 - ZH 28429  HC Waalwijk / DES JB2 30   09:40  10:40 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Waalwijk
JC1 - ZH 26355  Were Di Tilburg JC3 15   15:05  15:50 ROSMALEN
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
JC1 - ZH 26318  Rosmalen JC3 15   14:15  15:00 ROSMALEN
Let op: Uittenue mee!   
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
JD2- ZH 33337  HTCSON Hockey JD1 25   10:00  10:55 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
JD2- ZH 33129  Hockeyclub Berlicum JD2 25   09:10  10:05 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1

19 januari -- Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jong Dames 1 - ZH 37998  MHC Liberty DJ1 25   17:45  18:40 UDENHOUT
Roomley, De
Groenvelde 20
5071AJ UDENHOUT
hal: Berkel Enschot
Jong Dames 1 - ZH 37964  MHC Udenhout DJ1 25   18:40  19:35 UDENHOUT
Roomley, De
Groenvelde 20
5071AJ UDENHOUT
hal: Berkel Enschot
Jong Dames 2 - ZH 25996  HC Helmond DJ3  16:50  17:20 'S-HERTOGENBOSCH
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
Jong Dames 2 - ZH 25957  Rosmalen DJ2  17:40  18:10 'S-HERTOGENBOSCH
Let op: Uittenue mee!   
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
Jong Dames 3 - ZH 26806  Hockey Geldrop DJ1 30   16:30  17:30 EINDHOVEN
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Jong Dames 3 - ZH 26848  HC Mierlo DJ1 30   15:40  16:40 EINDHOVEN
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo


Hoofdsponsors
Uitslagen